SiS GO Isotonic Gel, 60 ml
SiS GO isotonic gel
SiS GO Isotonic is an isotonic gel that is easily digestible and quickly absorbed. It ensures a quick dose of carbohydrates to the muscles without the feeling of fullness that could occur with excessive hydration.Warning: This nutritional supplement must not be used as a substitute for a varied diet and is not intended for children. Consult your doctor about use during pregnancy and breastfeeding. This product is not intended as a prevention or cure for certain diseases.
|
Gel for quick replenishment of energy
|
|
Easily digestible with a quick supply of carbohydrates
|
|
Does not require any drinking with water or any other liquid
|
|
Light, compact, easily portable packaging
|
|
Delays the onset of fatigue
|
|
Suitable for vegetarians and vegans
|
|
Does not contain gluten, wheat, lactose or nuts or soy
|
| Volume | 60 ml |
| Allergy information | lactose-free, gluten-free, wheat-free, nut-free, soy-free |
| Composition | Water, Maltodextrin (from Maize) (33%), Gelling Agents (Gellan Gum, Xanthan Gum), Natural Flavouring, Acidity Regulators (Citric Acid, Sodium Citrate), Preservatives (Sodium Benzoate, Potassium Sorbate), Sweetener (Acesulfame K), Sodium Chloride, Antioxidant (Ascorbic Acid) |
| Nutrition facts | per 100 ml (in one portion 60 ml) Energy: 368kj / 87kcal Protein: 0.0 g Carbohydrates: 22 g, of which sugars 0.6 g Fats: 0.0 g, of which saturated fatty acids 0.0 g Fibre: 0.0 g Sodium: 0.01 g |
| product ID | 10518 |
zdravym Vas,no neviem neviem s tou zlavou,ked som si gely kupoval pred pol rokom cez leto tiez stali tie iste 1,2 eur....???????????????????????tak že to je taka zlava,alebo čierny piatok po slovensky
Pozdravujeme,
zľava je vyrátaná z odporúčanej MOC, nejedná sa o akciu a ceny držíme na úrovni dlhodobo. Tieto ceny ak si všimnete máme na mnohých položkách. Akciové alebo výpredajové/dopredajové ceny nájdete v sekcii AKCIE a výpredaj a tie sú limitované počtom kusov, prípadne časovo. http://www.mtbiker.sk/shop/hladaj.html?clearance=1
Žiadne akcie typu black friday nemáme, ceny sa snažíme celoročne držať čo najnižšie.
zdravim. nebude na sklade moj oblubeny "fruit salat" ? sezona zacina, treba sa mi zasobit. dakujem.
Dobrý deň,
Aktuálne žiaľ bez známeho termínu naskladnenia.
dobrý deň, kedy bude aj gel ? Science in Sport GO Energy + Electrolyte - Izotonický energetický gél
Dobry den,
Electrolyte variant aktualne nedostupny aj u nasho dodavatela - cakame na doskladnenie, produkt si nateraz mozete pridat samozrejme do Wishlistu a pride Vam automaticky notifikacia akonahle bude opatovne dostupny - https://www.mtbiker.sk/shop/vyziva-a-kozmetika/energia/energeticke-gely/sis-go-energy-elektrolyte-energeticky-gel-60-ml-p33080.html?preview.
03/22 je datum spotreby? Lebo som si to az dnes vsimol. Kupoval som to tu 31.7.2023
To iste som si vsimol aj ja teraz (03/22), fakt cumim ze si niekto dovoli predavat gel rok a pol po zaruke (kupoval som v oktobri 2023).
Jeden som zjedol nez som si to vsimol a bol fakt odporny.
Dobry den prajem,
pri danom udaji na uvedenej foto sa NEJEDNA o datum spotreby, samozrejme sa do predaja nedostavaju kusy po zarucnej lehote. Taktiez v pripadoch ak sa jedna o akykovlek produkt s bliziacim sa datumom expiracie, tak je to pri objednavke uvedene v jeho parametroch.
Ak predsa nahodou prislo k chybe a zamene produktu a obdrzali ste takyto vyrobok, tak nas to samozrejme a mrzi a prosim kontaktujte nas a vzniknutu situaciu vyriesime.
Kazdopadne v pripade SIS vyrobkov je datum spotreby indikovany na inej casti obalu, spravidla vyrazeny vacsim pismom, vid. foto.
Tiež som si všimol ze zopár som ich mal po expriracii skoro rok. A v niektorých už boli hrudky
Zdravím, chcel by som sa spýtať aká je dostupnosť príchute Citrón a limetka? ďakujem
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za neskoršiu odpoveď
Žiaľ ďalšie príchute sú momentálne nedostupné aj u nášho dodávateľa.
V prípade príchute citrón-limetka je dostupná alternatíva od OTE - https://www.mtbiker.sk/shop/vyziva-a-kozmetika/energia/energeticke-gely/ote-energeticky-gel-citron-limetka_164325.html.
dobry den, kedy by mohli byt opat naskladnene tieto gely?
Dobry den,
cakame na najblizsiu dodavku, verime, ze gely nabehnu ako dostupne coskoro, presny termin zial anteraz nepozname.
Bude dostupne darcekove balenie v krabici.
Dobry den,
cakame na doskladnenie od nasho dodavatela, produkt si viete pridat do Wishlistu a pride Vam automaticky notifikacia akonahle bude opatovne dostupny - https://www.mtbiker.sk/shop/vyziva-a-kozmetika/multipack/sis-go-isotonic-variety-multipack-energetickych-gelov-7x60-ml-p56937.html?preview.
dobrý deň, aká je min trvanlivosť?
Dobrý deň, o aké príchute by ste mali záujem?
kedy naskladnite? Ďakujem.
Dobrý deň,
niektoré príchute nám práve dorazili - budú naskladnené zrejeme ešte tento týždeň.
Môžeme Vás poprosiť o výber konkrétnej príchute? Následne preveríme expiráciu.
tropické ovocie minimálna trvanlivosť do 30.09.2023
pomaranč minimálna trvanlivosť do 31.08.2023
citron a limetka minimálna trvanlivosť do 31.10.2023
jablko minimálna trvanlivosť do 30.09.2023
ananás minimálna trvanlivosť do 31.07.2023
Produkty sú dostupné - stačí si vybrať príchuť
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Good price and quality, ok taste.
Oproti starším gélom, ktoré vyžadujú riedenie vodou cítim, že fungujú oveľa lepšie. Na biku som s vodou celkom v pohode, ale pri behaní, alebo v zime na skialpoch to mám s hydratáciou horšie a toto je presne to, čo využívam na priebežné doplnenie energie, keď nemám sliny na žužlanie tyčiniek. Vyskúšal som rôzne chute, nietktoré sú intenzívnejšie, niektoré slabšie. Napríklad Orange je dosť vodnatý. Čo sa týka chute, nemám problém so žiadnou.
Translate by GoogleShow the original
Gél som začal používať až tento rok, pri náročnejších, celodenných výjazdoch. Nič som si od toho nesľuboval, chcel som iba vyskúšať. Ideálne použiť v posledných fázach, keď už má človek toho dosť, ale ešte nejaké tie metre chýbajú... Mám pocit, že nejaký efekt to má. Tento konkrétny gél mi prekvapivo dobre chutí (to som nečakal), a žiadne nežiadúce účinky sa u mňa neprejavujú.
Translate by GoogleShow the original
Zatiaľ najobľúbenejšie gély. Najviac mi zatiaľ chutil ovocný šalát, ktorý príjemne prekvapil, že je aj trošku kyselkavý. Mala som grep, limetku v pohode, nie príliš sladké skôr bez chuti. A kolu s kofeínom ten je tiež dobrý a kupujem opakovane. Na týchto géloch je fajn, že ich žalúdok strávi v pohode, nie sú príliš sladké a majú dobrú konzistenciu takže nemusím zapíjať.
Translate by GoogleShow the original
Spokojnosť. Funkčnosť som si predstavoval lepšiu, pri anaerobnej zaťaži ich treba konzumovať celkom často.
Translate by GoogleShow the originalPríchute: Citrón limetka - super, osviežujúca, na leto super; jablko - veľmi umelá chuť jablka; Tropické ovocie - fajn alternatíva k citrón&limetka; Čierne ríbezle - vpohode chuť; ovocný šalát - došiel skazený, reklamovaný tiež skazený; pomaranč - super
Mal som doteraz len gély s palatinózou a až neskôr som zistil, že ich treba zapiť väčším množstvom vody. Skúsil som preto SISko a na prestriedanie super. Sú tekutejšie a menej chuťovo výrazné, čo je pre mňa tiež plus. Neprišiel som ešte na trik, ako to za jazdy zároveň dobre otvoriť a celé ľahko vytlačiť do úst. GymBeam má mäkší obal a uzatvárateľný otvor.
Translate by GoogleShow the original
Vyskúšal som, rôzne príchute, nie som náročný, takže chutili všetky.
Translate by GoogleShow the originalAle na výletoch mi viac vyhovujú rôzne tyčinky. Vtedy sa neponáhľam sa, mám čas si to rozbaliť a pomaly zjesť. Gél som mal naposledy práve keď som sa ponáhľal rýchlo vytlačiť do seba a rýchlo pokračovať ďalej. Aj tak tyčinky aj gél potom zapijem vodou.
Za mňa osobne zatiaľ najlepší gél. Nie je presladený ako iné gély, netreba ho zapíjať, príjemná chuť. Možno malá nevýhoda, že po otvorení nemá žiadny mechanizmus na zatvorenie (napríklad vrchnák), čiže aj keď ho spotrebujete celý, ale nemáte po ruke kôš, tak stále vám môžu zvyšky zalepiť dres, ale to je len osobná skúsenosť
Translate by GoogleShow the original
Vyhovuje mi chuť aj konzistencia. U mňa funguje dobre. Jediné čo mi vadí je, že pri každom cca druhom kuse je slovenský návod/zloženie nalepený tak nešťastne, že človek má ten papier pri konzumácii v ústach. A kontrolovať to doma a odlepovať sa mi nechce( vonku samozrejme zostáva po odlepení to lepidlo ).
Translate by GoogleShow the original
Výborná chuť a konzistencia, gel pri konzumácií nezalepí ústa, nie je potreba ho okamžite zapiť. Nie je príliš sladký ani kyslý, to veľmi oceňujem. Niektoré iné gély sú príliš sladké alebo kyslé a to vie byť pri konzumácii pri výkone problém. Tento gel je lahodný ako jemnou chuťou tak aj konzistenciu.
Translate by GoogleShow the original
Za mňa jednoznačne najlepší gél, aký som vyskúšal. Primerane riedky, nie moc sladký, ľahko stráviteľný, nezalepí ústa, dá sa prijať aj bez okamžitého zapitia, obal sa dobre nesie počas maratónu, ak si človek nemá možnosť odložiť gély na občerstvovačky.
Translate by GoogleShow the original
Naozaj výborný gél pri výkone. Využívam často na dlhších výjazdoch. Naozaj cítim, že mi dodajú energiu. Super je, že ich nemusím zapíjať. Dávam si tak jeden každú hodinu ale to hlavne pri dlhších stúpania. 🙂
Translate by GoogleShow the original
Gel je viac tekuty. Netreba ho nutne zapijat. Chutovo je tiez v pohode (skusal som viacero prichuti). Z podobnych produktov mi sedia SiS gely najlepsie. Je to samozrejme aj na osobnej preferencii.
Translate by GoogleShow the original
Nezalepí vás a dodáva rychlu energiu. Ale pri tvrdom tréningu treba naozaj aj tie 3 gély za hodinu ako je v popise. No neopraví vás už keď ste vycucaný, treba dávať priebežne ako odporúčajú
Translate by GoogleShow the original
Kúpený na skúšku pred koncom spotreby ananásový, čoho som sa obával, keďže ten druh ovocia nejak neoblubujem. Na moje prekvapenie chutí super, nie je vôbec presladený a netreba ho zapíjať.
Translate by GoogleShow the originalcompared to GU or enervit, the packaging is a little bigger in terms of the delivered energy, but you don't need to drink it and it's not that sweet and thick. Taste - a matter of taste, I liked lime/lemon the most
Automatically translated
super gel ... netreba zapijat hned a dobre sa konzumuje .. pomaranc jablko tropicke ananas cucoriedka mi chutili ale vanilka uz pomenej a hlavne fruit salat je pre mna cisty humus
Translate by GoogleShow the original
produkt je v poriadku, treba mysliet na maximalne povolene davky. Ja som podobnu situaciu s prekrocenim riesit nemusel nakolko mne stacia max dva gely denne doplnam to zivou stravou.
Translate by GoogleShow the original
A gel that does its job. The taste is ok, pleasant. I use 1 gel per 35-40mins of XC races. I am a taller/bigger rider than most and I find that this is the optimal quantity for me.
Translate by GoogleShow the originalIt is not sweet, it gives energy. You don't need to drink it and it doesn't stick to your mouth like competing gels. The disadvantage is the large packaging with limited space in the jersey. Otherwise satisfaction, I will buy again next time.
Automatically translated