4iiii Shimano XT M8100 Precision 3D GEN3 wattmeter
The new 4iiii Precision wattmeter of the 3rd generation is the result of the development and experience of the leader in the field of watt measurement on cranks. It is suitable for bikers who use a Shimano XT set and want to enjoy the benefits of power measurement without limitation. Compared to the previous generation, it brings several improvements - more compact, only 5.5 mm high body, designed for the vast majority of frames on the market, further up to 8x higher CR2032 battery capacity, stronger transmitting antenna for less interference, larger measurement range, etc. This package includes a left hand crank with a wattmeter installed, all ready to go.
| product ID | 186438 |
dobry den chcem sa opytat mam bicykel rock mach.crb 90 a meral som si a je tam cca 8mm skara medzi kluka a ram priestor mam xt m8100 kluku a neviem ci ten wattmeter nebude skrtat o ram vedel by ste odkusat u vas ak mate skladom ?na crb 50 ? aby som zbytocne nekupoval ak to nebude pasovat resp driet o ram .dakujem za odpoved mal by som zaujem ale 175 mm
Dobry den prajem,
powermeter zial aktualne nemame skladom na predajni, ale 4iiii maju paradny self-check na svojej stranke aplikovatelny na lubovolny bicykel - https://wwwold.4iiii.com/wp-content/uploads/2016/08/Ride-Ready-Clearance-Check-Letter.pdf - staci si ho vytlacit a vlastnorucne pomerat na vlastnom bajku
Dobrý deň
Chcel by som vás poprosiť o radu, čo je najlepšie ak som hobby jazdec a chcem wattmeter:
- 4iii, ľavá kľuka, 175 mm
- inpeak, ľavá kľuka 175
- alebo investovač do Garmin XC 200
- niečo ine?
Dobry den,
wattmetre v klukach su cenovo dostupnou alternativou urcit epostacujucou na hobby meranie - potrebne je overit len kompatibilitu s Vasim bicyklom - najcastejsie byva problemom priechodnost medzi klukou s wattmetrom a zadnou stavbou bicykla (postup v pripade 4iiii napr. tu: https://wwwold.4iiii.com/wp-content/uploads/2022/01/clearance-check-p3.pdf).
Co sa tyka powermetru v pedaloch, napr. spominane Garmin Rally XC200 (https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/wattmetre/garmin-rally-xc-200-naslapne-pedale-s-wattmetrom.html) riesia problemy s kompatibilitou, kedze su absolutne univerzalne. Pri verzii so snimacni v oboch pedaloch ziskate naviac aj porovnanie medzi lavou a pravou nohou.
Dobry den,
mozem tuto kludu vymenit za Shimano MT511 ? Stredove zlozenie je Shimano MT500, 92 mm, PressFit. Dakujem.
Dobry den,
kluky vyuzivaju rovnaky typ stredovej osky, mozete teda pouzit aj tento wattmeter, bude to len "vizualny problem".
Prosim Vas, tato kluka mi bude sediet na Shimano XT deore, vzadu je FC-M8000/T8000. Dakujem
Dobrý deň,
Kľuka bude sedieť
jinde pisou ze neni kompatibilni s 8000
Dobrý deň, momentálne mám na kľuky Shimano FC-MT5101 32T, bude to kompatibilné? Ďakujem
Dobry den,
ano, kluku mozete pouzit, dizajnovo to sice sediet nebude, ale funkcne to bude bez problemov - 4iiii powermeter v prevedeni M8100 je mozne pouzit aj s dalsimi MTB modelmi, napr. prave MT510, MT511 alebo MT512.
Zdravim mam klukyShimano XT FC-M8100 bude mi to sedieť aký je medzi nimi rozdiel dakujem
Dobry den,
ano, tato powermetrova kluka je kompatibilna prave s modelom FC-M8100.
Rozdiel v ponukanych prevedeniach je v dlzke kluky - 170, resp. 175 mm.
Zdravim. Je mozne objednat SLX M7100, v dlzke 170mm?
Dobrý deň,
Žiaľ kľuku FC-M7100 výrobca neponúka. Použiť je možné ale kľuku FC-M8100/M9100 - ak by ste mali záujem dajte vedieť a preveríme kedy budú dĺžky 170mm u dodávateľa naskladnené
Zdravím. Tiež by som sa rád ubezpečil pred samotnou kúpou že mi tento waťák bude sedieť na staršie kľuky M8000. Môžete mi to prosím ešte niekto potvrdiť že to sedí? Ďakujem.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

There are currently no reviews