Please select which interests you:
I give MTBIKER community s.r.o., with registered office at 225, Hrádok 916 33, Slovakia, ID: 52 770 222, consent to sending free information according to the specification above and to the processing of my personal data for this purpose. My consent is voluntary and I acknowledge that I have the right to withdraw it at any time in the E-mail settings section. I also confirm that I have read the information in the Privacy and personal data protection section.
comment Event ratings
Nesklamali - myslím to ironicky, pretek organizovaný pod záštitou Škodovky a opätovne nedostatočne až zle značená trať, trápne moderovanie preteku nejakým pánom, ktorý nevedel, čo s mikrofónom, tak trepal dve na tri. Balíček pre pretekárov, kde bola magnetka Pepsi a štartové číslo 🤦🏻♂️, aspoň na fľašku minerálky ste sa mohli zmohnúť, predieranie sa medzi turistami a cyklistami, niektorí sa ochotne uhli, niektorí nie...Odporúčam organizátorom, nech sa idú pozrieť na preteky do Hlohovca, Horného Sŕnia alebo Snežnice, ako sa majú robiť MTB maratóny. Ale jedno pozitívum predsa len bolo, počasie vyšlo na jednotku, to našťastie organizátori ovplyvniť nevedeli. Úroveň pretekov pod záštitou Škodovky je bohužiaľ veľmi nízka.
Ja som isiel 42km. Znacenie fajn, trat ok, idealne pocasie.
Za 40eur vsak clovek dostal len par lyzic rizota a radler, ani v balicku nic, ani na obcerstvovackach nic. Kedysi to inak vyzeralo a inde aj vyzera. Aj ludi tu byvalo viac (to budu asi spojene nadoby). Jeden detail este - na prvej "obcerstvovacke" (teda podavanie vody/iontaku) by sa mohli slecny postavit aspon 30 metrov pred vjazdom do singlacu aby sa dal pohar vypit a odhodit a ist do zjazdu s oboma rukami na riadidlach (tam kde bola obcerstvovacka pred par rokmi).
Isiel som 42 km trat. Davam 3* kvoli biednym bufetom, okresanemu start. balicku, Cyklostar cistic tam vobec nebol, aj kvoli malemu poctu cien v tombole. Na inych Skoda pretekoch toto bolo fajn, neviem, preco tuto nie. Inac krasna trat, znacenie OK, turisti aj pretekari sa mi vyhli a pocasie idealne. Za mna by bolo fajn, keby sa organizatori serie SBOT rozhodli zmenit finale serie do ineho strediska alebo Stupavu vyradit, pokial sa tam nevylepsia podmienky.
Kvalita ako vždy.
25km trať
+ Značenie trate za mňa fajn, nemal som nikde žiadne navigačné zaváhanie
+ceny pre víťazov v poriadku, poukážka je dobrá vec, kúpiš si čo chceš, aj peknú trofej sme dostali
+ trať v poriadku nachystaná
+ úschovňa
- Štartový balíček za 40€ pozostával z čísla, papierovej mapy, a klúčenky. Smutná klasika u Stupavy, 0 bodov.
- Je zvykom že máš po preteku nárok na jedlo a pitie. Tu sme dostali len jedlo, pitie som si už musel kúpiť. Nevšimol som si že by niekde dávali pitie za odstrihnutý roh štartového čísla. Rizoto chuťovo celkom fajn, len porcia mi prišla akási maličká.
- málo cien v tombole
Znacenie trate priemerne az slabe,
Startovy balicek ako fakt? -10
Bufet prvy na 42 ani nebol lebo baby srali na to a uz nic ani neponukali asi potrebovali domov zobrat len ukazali kadial dalej.
Druhy bufet neprijemny panko ktoreho to asi naramne bavilo. Voda dva pohare iontak ziadny keksik uz stary rozmoceny , asi tym pretekarom ktory idu pomalsie netreba.
Trat super pocasie super . Inac katastrofa.
Stredna trat 42km.
+Znacenie bolo dobre, na problematickejsich miestach stali ludia.
-Bufety na trati by znesli viac jedla.
-Trat do znacnej miery nepripravena, viac stromov. Alternativny zaver uz druhy rok posebe, nedalo by sa to radsej poriesit?
-Startovny balicek by mohol obsahovat aspon nieco.
-Jedlo v cieli by znieslo vylepsenie. V tom masovom som maso musel dlho hladat.
+Zazemie pekne, uschovna bicyklov potesi
Celkovo sa mi akcia pacila. Moznosti na zlepsenie je tu ale neurekom.