Effetto Mariposa Tyreinvader rim insert, 2 pcs
Effetto Mariposa Tyreinvader rim insert
A special insert made of highly dense EVA foam to protect the rim and tire when riding on roots, stones and other technical terrain.|
Thanks to its flat shape, it does not affect the behavior of the bike on the tubeless system
|
|
Possibility to use classic tubeless valves without restrictions
|
|
Simple assembly, just shorten the insert to the desired length according to the circumference of the wheel and connect with zip tape
|
| Weight | 30 - 40 g info |
| Length | 1 990 mm (for 29" wheels, can be easily shortened for smaller diameters) |
| Package contents | 2x Tireinvader 4x zip tape |
| product ID | 97632 |
Zdravim, da da tato vlozka pouzit aj spolu s dusou? Primarne mi ide o ochranu rafika pred poskodenim pri nizsich tlakoch. Pripadne aka vlozka by bola najvhodnejsia ak nechcem preist na bezduse. Dakujem
Dobrý deň,
S dušou nie, určená je pre bezdušové prevedenie.
Dobry den, pre rafik 29" - 622/23 je vhodny ktory rozmer vlozky?
Dobrý deň,
podľa toho aký máte plášť. Ak máte 1,5" - 2,1" tak 40mm
Ak máte 2,1" - 2,4" tak 50mm.
Dakujem, znesie sa vlozka s tmelom Joes No Flats Eco Sealant?
Dobrý deň,
nemal by to byť žiadny problém.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Easy to install compared to other products
Translate by GoogleShow the originalIt protects your wheels from damages and helps keeping pressure very very low.
I’m using them in all my bikes since 3 years with great satisfaction
Vlozka je super a plni svoj ucel. Ale zalozit ju do plastov s tesne priliehajucimi rafikmi je veru riadna makacka.
Translate by GoogleShow the original
No insert dal som ho na 26" ale aby som sa z tým netrápil príliš tak som to odrbal a strihol to na 27,5" aj tak to išlo na tesno je tam len pre lepší pocit nakoľko som zvyknutý jazdiť s dušou a už som ich sekol zo 8 tak som sa naučil jazdiť po šutroch tak aby som nemusel každý výjazd prezúvať .
Translate by GoogleShow the original
Inserty som kúpil na ochranu karbónových kolies, pričom jazdím XC MTB. Pri inšpekcii zadného kolesa som však na nich v polovici sezóny našiel poškodené miesta a tak ich budem musieť vyradiť. Kolesá však ostali úplne nepoškodené, takže účel splnili.
Translate by GoogleShow the original
Odporúčam radšej priplatiť za klasický insert ako napr PTN. Tento sa ľahko môže posunúť dovnútra a nechráni.
Translate by GoogleShow the original
po sezone upravujem hodnotenie na jednu hviezdicku. Pouzity s plastom Maxxis a mliekom Stan’s NoTubes - oba rokmi pouzivane s inymi insertami bez problemov. Tento insert sa vsak zlepil spolu s plastom dokopy a nebolo mozne ich bez poskodenia insertu oddelit. Samozrejme cast insertu ostala na plasti nalepena. Takyto problem som nezaznamenal s inym insertom nikdy. Nakolko ocistenie plastu je dost pracna zalezitost a insert je dalej nepouzitelny, ide o velmi zlu investiciu. Radsej inu znacku
Translate by GoogleShow the original
používané 2 roky, je to len akože... na zalepenie očí, neviem načo to vôbec predávajú, v kritických situáciách je mizivá šanca že to zachráni ráfik alebo plášť , nekupovať
Translate by GoogleShow the original
v plášti sa krúti, poškodil som ráfik aj s týmto "insertom"..
Translate by GoogleShow the original
Zatiaľ 1 * nahodená 60ka na maxxis ikon 2.2” s dušou čas ukáže 😎
Translate by GoogleShow the original