Kellys SLANGER 30 frame
KELLYS Allmountain Carbon Composite 29/27.5+ / Four-bar link, 140mm rear travel, tapered HT, internal routing, 12x148mm Boost thru axle
| Colour | gray |
| product ID | 58332 |
Zdravim.
Rozmyslam nad kupov tohto remu pre syna, preto par otazok
Je mozne na ram osadit tieto kluky a stredove zlozenie
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/shimano-zee-fc-m640-htii-kluky-165-mm-1x10-36t-p3533.html?itm_medium=widget&itm_campaign=
Aky je priemer sedlovky a je tam moznost dat teleskopicku sedlovku s ovladanim zospodu sedlovky v rame?
Ak dam dozadu 27,5" koleso o sirke 2,8 vlezie tam?
A co kombinacia mullet vpredu s 140mm vidicou a 29" kolesom? Bude to OK?
Dik za odpovede
S pozdravom PV
Dobrý deň,
Kluky bude možné bezproblémov osadiť.
Priemer sedlovky je 31,6 mm a rám má vnútorné vedenie pre teleskopickú sedlovku s diaľkovým ovládaním zospodu
2,8 palcové plášte sú na hrane isiel by som skor do 2,6 nech je tam rezerva pri jazde v blate. ale treba vyskúšať záleží aj od ráfiku a výrobcu a modelu plášťov
čo sa týka prerabky na muleta dá sa to samozrejme ale zmení sa hlavový uhol s tým treba počítať
Dobrý deň.
Je možne na tento rám osadiť do zadu 29" náboj Newmen 12mm orech Microspline kazeta Shimano Deore CS-M6100 kazeta, 12-kolo, 10-51T? Tak isto či by ste vedeli odporúčať stredová zloženie, hlavové zloženie na vidlicu Fox 36 Float AWL HD SPORT Tapered 150mm a prevodník plus kľuky. Dakujem
Dobry den,
ano, na ram bude sediet akykolvek Boost 148x12 mm zadny naboj.
Aky je Vas rozpocet na kluky + stredove zlozenie?
Hlavko - podla specifikacie vyrobcu sedi tapered ZS56 hlavko, napr,: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/hlavove-zlozenia/integrovane/force-taper-hlavove-zlozenie-1-1-8-1-1-2-polointegrovane-56-mm-p104441.html.
Dobrý deň.
Skôr som sa pýtal, či je možné osadiť 29" koleso vpredu aj vzadu. Rozpočet je adekvátny pomer/cena k rámu a kolesám či kazete ....
Dobry den,
ano, na ram sedi samozrejme aj dozadu 29" koleso.
Co sa tyka kluk, resp. stredoveho zlozenia, tak taky spolahlivy mid-class je napr.:
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/lisovacie-pressfit/shimano-sm-bb71-41a-stredove-zlozenie-895-92-mm-press-fit-hollowtech-ii-mtb-p3566.html
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/shimano-deore-fc-m5100-kluky-1x11-30t-p109812.html (Vhodne okrem 1x11 aj napr. pre 1x10 setup, resp. po vymene prevodnika samozrejme aj pre 1x12).
Hello, would you be able to find out what type of rear axle is used? I know that the boost is 148x12, but I mean the thread pitch, length and type (syntax, fox ...) thanks
Automatically translated
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa Vám za neskoršiu odpoveď z dôvodu veľkej vyťaženosti. Preveríme to s dodávateľom a budeme Vás informovať.
Dobrý deň,
takže práve sme obdržali od dodávateľa nasledovnú odpoveď : "V pôvodnej špecifikácii bola os: Novatec TA-12x148 – celková dĺžka osi 178mm, M12x1,5 stúpanie." .
Hello, is it still possible to order a frame? Someone just blew my last piece. Or another equivalent
Automatically translated
Dobrý deň,
ŽIaľ rám je vypredaný a nie je možné ho objednať. Momentálne by sme vedeli dodať ešte https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/ramy-a-patky/mtb-ramy/dhamen/kellys-ram-18-eraser-90.html
alebo https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/ramy-a-patky/mtb-ramy/dhamen/yeti-sb130-watermelon-ramovy-set.html ale tu je cena už výrazne vyššia.
Kellys je na 27,5, komponenty co mam su 29. Ten druhy je mimo mojho toho co ocakavam
Hello, is this the frame itself or the frameset with the silencer and the head or the dial please?
Automatically translated
Dobrý deň,
napísali sme dodávateľovi a po odpovedi dáme vedieť.
Pekný deň
Dobrý deň,
tak dostali sme odpoveď že sa jedná len o samostatný rám bez všetkého.
pekný deň
dobry den chci se zeptat jestli muzu dat dopredu i dozadu kola 27,5 nebo ne
Dobrý deň,
27,5" kolesá sa použiť dajú ale rám je navrhnutý pre 29" kolesá a použitie 27,5" kolies nebude ideálne.
Still in stock?
Automatically translated
Dobrý deň,
áno, rám je opätovne dostupný k objednaniu - 1 ks.
Skoda pre mna a potom pre Vas. Kupil som iny ram
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

There are currently no reviews