Zéfal CO2 cartridge with thread, 16 g, 2 pcs
Zéfal CO2 cylinder with thread
| Assembly | thread |
| Weight | 16 g (1 pc) |
| Bountiful | 1 bomb inflates the MTB tire to 40 PSI |
| Package contents | 2x 16g bomb |
| product ID | 37788 |
Ιs Force adapter suitable for these?
https://www.mtbiker.shop/shop/bike-maintenance/pumps-co2/co2-pumps-and-cartridges/force-puff-aluminum-inflator-for-a-co2-cylinder.html
Hello!
Yes, it"s a standard thread size, bombs will fit into your adapter.
Dobrý deň,
je bombicka kompatibilna s co2 pumpou weltite jetvalve ...https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy-co2/co2-pumpy-bombicky/weldtite-plniaci-ventil-jetvalve-na-co2-bombicku.html ?
Ďakujem.
Dobry den,
ano, podla specifikacie vyrobcu by bombicky mali sadnut.
Is there an adapter for these bombs?
Automatically translated
Dobrý deň,
Jedná sa len o náhradné bombičky bez adaptéra. Adaptér je možné kúpiť samostatne https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/detske-bicykle/20-palcove/superior-f-l-y-20-2016-detsky-bicykel-zeleny.html
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

probably the best co2 tanks I've ever used
Fungujú, našťastie potrebujem len občas. Ale napríklad nedávno pri dvojitom defekte kedy v Malých Karpatoch som bez rozmyslu vpálil do cesty, kde robotníci opravovali most cez potok (chválim ich za to, ale nemuseli tam nechať rozyspaný taký agresívny bordel!) som mal dvojitý defekt na prednom a jednoitý na zadnom a potom bolo fajn, že som okrem CO2 bombičky mal aj záložnú ručnú pumpičku ...
Translate by GoogleShow the original
Testované na 29 a 27.5 kolesách :
Translate by GoogleShow the original29x2,20, 27,5x2,40 :
16gr nafúka takmer na tvrdo (bez tlakomera), na dojazd v pohode.
25gr nafúka doplna, ešte v bombičke trochu plynu zostalo. Vyfučal pri uvoľnovaní z co2 pumpy.
16gr plná váži 62gr/prázdna 45gr.
250gr plná váži 70gr/prázdna 97gr
Malé, skladané prevedenie. Super pomocník v prípade defektov na ceste, omnoho lepšie ako fúkať mini pumpou. Samotnému prevedeniu nie je čo vytknúť, spoľahlivo funguje ako má.
Translate by GoogleShow the original
Normálne CO2 bombičky, pri kúpe som pozeral na cenu. Verím, že ak ich niekedy použijem, že budú fungovať. Predtým, čo som použil, fungovali.
Translate by GoogleShow the original
standarndna 16g bombicka, ked treba nafukne a treba sa pozerat aj na cenu. Nafukne ako ma.
Translate by GoogleShow the original
Odkedy som ich kúpil, tak som nedostal defekt a zatiaľ nepoužil, nosím stále so sebou.
Translate by GoogleShow the original
Zatiaľ nevyskúšané ale nemá čo nefungovať, klasicka CO2 za dobrú cenu.
Translate by GoogleShow the original
Nosieval som niekedy pumpičku, ale kúpil som si co2, je to menšie.
Translate by GoogleShow the original
16g bombicky ... premyslam co napisat ... ale mali fajn cenu
Translate by GoogleShow the original
super produkt oproti pumpičke, ktorú už nepoužívam ...
Translate by GoogleShow the original
Najlepšia cena, bezproblémové použitie.
Translate by GoogleShow the original
Tartalékba vettem a célnak megfelelő
Translate by GoogleShow the original
bezproblémové použitie - super cena
Translate by GoogleShow the original
proste to nafukuje kolesa
Translate by GoogleShow the original
bez problemov, splnili ucel
Translate by GoogleShow the original
Bombička. Zatiaľ nepoužité.
Translate by GoogleShow the original
dobrý pomer, cena = výkon
Translate by GoogleShow the original
dobrý pomer cena / výkon
Translate by GoogleShow the original
Kvalitný spotrebák 👌
Translate by GoogleShow the original