Osprey RAPTOR 4 waist pack, 4 l, black
The Osprey Raptor 4 is a 4-liter cycling waist pack that offers enough space for essential equipment such as tools, spare tubes, energy bars and other small items.
The main advantage of this model is the integrated Osprey Hydraulics hydration bladder with a capacity of 1.5 liters, which allows convenient access to drinking even while riding.
The magnetic mouthpiece on the chest strap ensures easy attachment of the tube.
The special ToolWrap organizer allows quick access to tools.
The ventilated AirScape back panel ensures comfort when wearing.
The hip belt with zippered pockets provides additional storage space and also stabilizes the fanny pack when riding in more challenging terrain.
The Osprey Raven 4 is also equipped with other practical features, such as reflective elements for better visibility and a loop for attaching a flashlight.
Bag volume: 2 - 4 l
Bag volume: 1.5 l
| Colour | black |
| Includes a hydration pack | yes |
| product ID | 329269 |
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Variant Osprey Raptor 4 ľadvinka, 4 l, pediment grey
Výborná ľadvinka. Myslím že za tie peniaze by aj mala byť...
Translate by GoogleShow the originalVšetky tie detaily nebudem rozpisovať lebo sú už uvedené v popise, tak uvediem len pár drobností. Ako prvá vec, neskutočne dobre sedí vzadu na pase. Ma výborné zipsy, funkčné a dobre ovládateľné aj jednou rukou. Objem je fakt veľký, dáte do nej úplne všetko, vrátane zbalenej bundy. Má držiak na prilbu a vo výbave aj vodný vak. A tu je aj tak trošku slabina "celého" systému, ak to máte v plnej konfigurácii, teda plne naloženu kapsu + vak s vodou + prilba atď, tak je to dosť cítiť. A aj keď samotná kapsa sedí v páse dobre, pri takejto váhe už kapsu nijako nestabilizujete.
Ak do nej ale nedáte "ťažšie" veci (náradie, vak s vodou...!!!, atď) bude pohodlná a dobre sedieť. Je to trošku ako tá večná dilema, či nosiť veci na bajku, alebo na sebe...v ktorej sa odráža osobná preferencia každého z nás.
No samotná kapsa je super, niet jej čo vytknúť.