Localisation
Form is being processed

YT izzo core 29 L-Xl

Price: 2,200 
Purchase receipt: Yes
translateTranslate the listing descriptionShow the original

Upgradnuty izzo:
-Dt swiss HX 1700 (mega odolne koleso s priaznivou vahou)
-Dt swiss X 1900 (lahke rychle)

-rock shox pike ULTIMATE (3xtoken takze ani skoky nesu problem)

-brzdy sram CODE RSC (kratucky chod rychly zaber)

-kotuce 203 mm Galfer plus galfer platnicky (brzdi to jak svina)

-shimano XT pohon - radenie, prehazka plus kazeta slx.

-Teleskopka Fox transfer elite 200mm
-Riadidla XLC 780mm 50mm rise (skvela geometria)

Biku by som dal do sezony len novu retaz, idealne XT/xtr tato je este stale v mierke, ale bola jazdena minulu sezonu, stale radi dobre. Viem nahodit novy plast podla dohody, bud minion dhf 2.3 alebo assegai 2.5 / dissector trochu zjazdeny cca 70% vzorku

Model year: 2022
Gears: 1x12
Brakes: Hydraulic disc
Fork travel: 140 - 160 mm
Wheel diameter: 29"
Material: carbon fiber
Colour: green
Sex: Unisex
Fork: Air
Shock type: Air
Wheel material: Aluminium
Rear travel: 110 - 139 mm
Dropper post: yes
Size: L, XL
Groupset: Shimano XT, Other
Sport: cycling
Control type: mechanical

list Total listings: 58
check_circle Active listings: 2
visibility Listing views: 41 131

YT axs t-type L

•••==••• YT JEFFSY core4 •••==••• Stav biku hovori za vsetko - treba vidiet. K brutalnym hayesam doplnene nove kotuce, nove plaste maxxis dhr2/assegai, jazdene cca 50km. - Pred tyzdnom kupena preventivne nova retaz (povodnu viem dat k biku, je stale v mierke) - novy ergonomickejsi shifter - nova baterka v shifteri - nove sedadlo ergon (Pedale si necham) Vsetko fici na 120% :) Viem doniest aj na trase Bratislava - Vranov V BA kludne mozeme nezavazne dat testovaciu jazdu na kamza. Zaručené endžoi na traili, bike ide lahko do vzduchu jazdi sa s nim zabavne ale vie aj pekne s prehladom zehlit teren, vybava je bez kompromisov a nepotrebuje ziaden upgrade ani pre najnarocnejsie jazdenie
3,200 

YT postman 31.6/170mm (sdg)

Posuvam tuto sedlovku jazdenu rok a pol, prechadzam na vyssi zdvih. Sedlovka je obcas naladova sposobom ze ked ju zastrcim dole, nepodrzi, az ked ju prisadnem na 2-3 sekundy. Nerobi to stale, v zime jazdena nebola, nechce sa mi s tym uz zapodievat takze predavam za nizku cenu, poslem aj na dobierku packetou v krabici fox od novej sedlovky. Bez packy*
20 
keyboard_arrow_up