BBB BTL-150 Wallmount Deluxe bike wall mount
BBB BTL-150 Wallmount Deluxe bicycle wall mount
Stylish horizontal hanging rack for convenient bicycle storage.|
Protective foam pads to prevent frame scratches
|
|
Very sturdy, wall-mounted bike storage rack
|
|
Simply hang it up when not in use to free up space
|
|
Adjustable hook angle
|
| Holder location | wall |
| Colour | black |
| Maximum width of handlebars | 70 cm |
| Maximum weight | 20 kg |
| product ID | 79551 |
Greetings... it's not clear to me why the holder has a limit of 70 cm handlebars... maybe it's indicated by the manufacturer, but in practice there shouldn't be any problem with larger ones, right?
Automatically translated
Zdravim, rovnako si myslim, ze by problem s dlhsimi nemal.
No, mám 700mm rajdy a už sa opierajú o stenu a bike nevisí úplne zvislo... Takže so širšími už malý problém byť môže... Inak je ten systém super...
Dobry den. Prosim vas, je tento drziak vhodny aj pre karbonove ramy bicyklov? Dakujem.
v kontaktnej časti s rámom má mäkký materiál, takže poškrabanie rozhodne nehrozí a nevidím dôvod prečo by nemal byť vhodný. Ja naň vešiam 14kg hliníkový full
Dobrý deň.
Chcem sa spýtať na rozteč dier do steny.
ak môžem do tejto otázky vstúpiť, tak ten môj má 150 mm.
Pozdravujem, aká je rozteč nosných ramien?
Dobrý deň,
rozsah nosných ramien je 28cm.
good day....what is the shoulder length?
Automatically translated
Dobrý deň,
Dĺžku samotného ramena výrobca nešpecifikuje ale celková hĺbka držiaka je 405 mm.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Vyborny drziak, hacik na prilbu je super prakticka vec. Vybrali sme ho aj kvoli tomu ze haky ma ploche nie okruhle kedze bike ma hranatu tycku. Mam na nom horsky bike cca 14kg so skosenou tyckou takze velmi ocenujem nastavitelnost sklonu. Ale spolu so sklonom nastal problem s penovou ochranou na haku, ta nevydrzala ani den a museli sme “nainstalovat” vlastne riesenie (obalit penou a zafixovat paskou). Takisto moznost sklopenia pri nastavenom sklone drziaka nefunguje (pokial sa nepovoli) ale nastastie to nepotrebujem. Inak celkovo je robustny, prilozene hmozdiny a sruby dostatocne, montaz jednuducha, nastaveny sklon drzi paradne a vyzera tiez velmi dobre.
Translate by GoogleShow the original
Bicykle si pekne visia uz dlhsiu dobu. Nestazuju si. Pokym boli dole tak jazdili. Cloveku sa to uz nechce skladat. Neodporucam na sirku riadidiel viac ako 760mm. Pri tomto rozmere sa uz koleso mierne vyosuje smerom von. Ram sa neskriabe. Decentny vzhlad. Urcite treba pouzit chemicku maltu pri montazi. Hacik vyborny na zavesenie prilby.
Translate by GoogleShow the original
Kúpil som 2ks, visia na nich biky detí. Veľké plus, keď sú vonku na bikoch, že stojany sa dajú sklopiť a netrčia mi do priestoru garáže a nevytvárajú tak nebezpečné prekážky. Ručné dotiahnutie sklonu je slabšie a odporúčam rovno použiť priloženú skrutku a dotiahnuť to napevno, ináč sa barany budú stále uvoľnovať.
Translate by GoogleShow the original
Držiak je tuhý, a kvalitne spracovaný. Akurát som si všimol, že jedna pena na držiaku sa trochu odlupuje, ale ak by to bolo kritické, tak to iba zalepím.
Translate by GoogleShow the original
výborný držiaky, dobre sedí na stene, výhodou je možnosť nastavia sklonu tak, aby boli spodky kolies v rovine
Translate by GoogleShow the original
skvelý držiak. zavesil som naň horský bike, takže možnosť uhlovania ramena viac než potrebná.
Translate by GoogleShow the original
Výborná vec, používam na odloženie bicykla v zime v izbe (v lete ho mám na balkóne)
Translate by GoogleShow the original
Kvalitné spracovanie, je tam aj držiak na prilbu.
Translate by GoogleShow the original
Perfektny drziak splnil moje ocakavania na 100 %
Translate by GoogleShow the original
Splna ucel, dobre vyzera a da sa zlozit.
Translate by GoogleShow the original
Kvalitný držiak za prijateľnú cenu. 👍
Translate by GoogleShow the original
Výborný držiak.
Translate by GoogleShow the original
Výborne slúži.
Translate by GoogleShow the original
Vyborny
Translate by GoogleShow the originalSuper holder, with a helmet hook. The bike holds well (9.5 kg). The tilt adjustment is great, maybe it could be a little smoother. The problem is with the foam protection on the hook coming off... (I insulated it with vulcanizing tape and it's fine) That's why one star down, otherwise great, everything you need is in the package. PS: if the arm is in a horizontal position, the foam protection will probably hold well.
Automatically translatedgood bike holder, only the gradation of rotation could be finer.
Automatically translated
kvalitné spracovanie
Translate by GoogleShow the original
Cakal som ze bude robustnejsi, nastavenie sklonu moc nefunguje, bajk sa stocil na opacnu stranu ako som chcel - dotiahnute "nakrv", viac sa obavam ze strhnem zavit.
Translate by GoogleShow the originalMozno pod lahsim bajkom by to bolo ok.
Prakticky je hacik na prilbu - asi jedina dobra vec na tomto produkte