BBB BTL-126 PARKINGLOT bike wall mount, behind wheel
BBB BTL-126 PARKINGLOT bicycle holder on the wall
Stylish vertical hanging rack for bicycle storage. Hang the bike on a beam or wall.|
Saves space if you don't use the bike for a long time
|
|
Suitable for road and MTB wheels up to 3" wide
|
|
Protects both the wheel and the wall thanks to wide contact surfaces
|
| Holder location | wall |
| Maximum load | 15 kg |
| product ID | 51675 |
Dobry den, neda sa dokupit nieco na zadne koleso? Aby som nezaspinil stenu. Vsimol som si, ze swing model to ma.
Dobry den,
zial samostatne takuto podlozku k dispozicii nemame. Dobre vsak moze posluzit napr. samolepiaca 3M folia, ktora sa da zohnat v roznych sirkach podla pouzivanych plastov a je naviac lahko umyvatelna.
Dobrý deň, môže byt tento typ stojanu použitý aj na bike s karbónovými kolesami? Ďakujem
Dobry den,
vyrobca ziadne obmedzenie neudava, drziak je mozne pouzit teda aj s karbonovymi kolesami - pozor len ak sa jedna o vyssie rafiky - do drziaka je mozne upevnit kolesa s max. vyskou plast+rafik cca. 75mm.
Dobry den vopcham do toho aj koleso 29x2.5 ktore je s rafikom vysoke cca 8-9cm
Dobry den,
je to tak na hrane - vyrobca udava, ze je drziak kompatibilny s plastami do sirky 75 mm, takze tam by problem nemal byt, ale podobne je na tom aj celkova vyska plast+rafik. Pokial je to viac ako 8 cm, tak samozrejme bicykel bude mozne uchytit, ale manipulacia s umiestnenim bajku do drziaka moze byt trochu zlozitejsia.
Dám tam aj koleso 27,5 s objemnejším 2,35 plášťom?
Dobrý deň,
áno, do držiaka je možné dať aj 27,5" koleso požadovaných rozmerov.
Dobrý deň, ja mám plášť 2,80 čo myslíte? Šlo by to?
Dobrý deň,
výrobca špecifikuje, že je vhodný pre cestné i MTB kolesá do šírky 3", takže by nemal byť problém.
Zdravim, kedy bude tento stojan opat k dispozicii?
Dobrý deň,
očakávame že v priebehu budúceho týždňa by mal prísť.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Spokojnosť. Mám ho na stene v trochu obmedzenom priestore, takže narvať tam koleso 2,35 palcov nie je úplne jednoduché, ale dá sa. Drží zatiaľ v pohode, hmoždiny som ale použil iné, nie tie čo sú v balení.
Translate by GoogleShow the original
Používam na koleso 29x2.20, sadne tam bez problémov. Pri nasadzovaní treba koleso vkladať trochu bokom. Po pár použitiach sa dá osvojiť si ten spôsob. Bicykel drží pevne, nevypadne keď doň trochu drgnem.
Translate by GoogleShow the original
Paci sa mi oproti lacnejsim drziakom ze to vlastne chrani stenu kedze koleso je oprete o kovovu cast. Pri lacnejsiom stojane sa mi poskodzovala omietka lebo koleso bolo priamo na omietke.
Translate by GoogleShow the original
Po dvoch rokoch sa rameno mierne vyhlo, ale drzi ako ma. Neskusal som zavesit bike s hrubsimi plastami, ale musi to byt boj, aspon u nas v uzkej pivnicke.
Translate by GoogleShow the original
na 2,6" plast na karbonovom rafe len tak tak. Dal som prec tu vystuhu aby to slo lahsie dnu/von. Napriek tomu drzi 16kg bajk dobre a poslahlivo.
Translate by GoogleShow the original
Za tie peniaze vyborny drziak, vsetko potrebne na montaz je v baleni, okrem vrtacky samozrejme 🤣 svoju ulohu drziak splni na jednotku
Translate by GoogleShow the original
na stene drzi dobre, zmestia sa v pohode 2.5 palcove kolesa. visi nam v spalni a robi krasny doplnok bytu spolu s bajkami 🙂
Translate by GoogleShow the original
Šírka pre plášť je od 6,7cm až po 6cm úplne pri stene. Veľmi kvalitný, z dosť hrubej pásoviny.
Translate by GoogleShow the original
pevný držiak, skrutky a hmoždinky sú pribalené.
Translate by GoogleShow the original
kvalitný držiak
Translate by GoogleShow the original
zatiaľ drží
Translate by GoogleShow the original
super
Translate by GoogleShow the original
No, nejdem klamať, vešiak funguje, ale bez roboty navyše sa nezaobíde.
Translate by GoogleShow the originalSíce sa tu píše, že je do 3'', ale ja to teda s 2,35'' MTB plášťami to dávam ledva ledva, Po tom, čo bajk zavesím, sa ešte chvíľu babrem s lepším zapolohovaním, lebo na prvú vždy visí krivo a je naklonený do strany. Takisto sa zákonite vždy oprie o špic, čo je tá posledná vec, čo chcete, čiže bacha, po zavesení okontrolovať. Každopádne, keď už je raz v pozícii, vešiak robí čo má.
Btw, priložené hmoždinky sú úplné h*vno, odporúčam rovno vyhodiť.
Držiak je mohutný a pevný ale pri horskom biku si dobre zmerajte priestor od ráfika po plášť, pretože otvor na vkladanie je úzky 70mm, ako je vidieť na fotografii, je to dosť problémové zavesiť ho
Translate by GoogleShow the original
8cm vyska plastu s rafikom tam uz nevojde. Iny som nenasiel na takyto standardny profil
Translate by GoogleShow the original