Therm-ic Toe Warmers heating pads, 5 pairs
Therm-ic Toe Warmers heating pads
Heating pads designed to be placed above the toes in the shoe will keep your toes warm even in severe frosts. Just open the paper package and place it in the shoe. Within 15 minutes you will feel a pleasant warmth that lasts up to 6 hours.|
Five pairs in a pack
|
|
The pads have an adhesive layer on one side, which allows you to precisely position the pocket on the sock.
|
|
If you do not use the adhesive layer, this universal heating pad can also be placed in a pocket, etc.
|
| Sport | cycling, hiking, cross-country skiing, ski mountaineering, skiing, alpinism, climbing, lifestyle |
| product ID | 312288 |
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Dobry produkt pre zimomravych ludi, zvlast do sychraveho pocasia. Doporucujem rozbalit a aktivovat pol hodinu pred jazdou, az potom vlozit do topanky. Ak prestane hriat staci vybrat von z topanky , chvilku pomrvit v prstoch aby sa tam dostal kyslik a reakcia sa znova rozbehne.
Translate by GoogleShow the original
Príjemne hreje, akurátna teplota, vopchal som ho do rukavíc, pri zjazdoch mi zvyknu omŕzať končeky prstov, tento krát s príjemným pocitom tepla aj po hodinovom zjazde pri rýchlosti 30 km/h a 4°C
Translate by GoogleShow the original
Odzkoušeno jak na lyžích tak MTB a velká spokojenost
Translate by GoogleShow the original
Fungujú
Translate by GoogleShow the original
Ohrievace hreju, not great not terrible.
Translate by GoogleShow the originalVoci ostatnym ktore som skusal (Lidl, Decathlon) maju tieto take menej kompaktne balenie (ked si ho chcete zobrat so sebou na vyjazd), a krycia vrstva ktora chrani lepiacu cast sa oproti inym dost tazko strhava (aj v pohodli domova to slo dost tazko neviem si predstavit so skrehnutymi prstami).
Cenovo tusim vychadzaju lepsie z decathlonu.
Pre najlepsiu funkcnost odporucam dodrziavat navod na baleni a to vybrat ich z balenia 20min pred vyjazdom, nalepit na hornu cast spicky chodidla a zabezpecit staly privod vzduchu (s neoprenovymi navlekmi to nebude ono)
hodinku to asi hrialo potom nic. Neskusal som vybrat a pomrvit ako tu pisu ostatni lebo v tej zime -5 sa mi veru nechce vyzuvat
Translate by GoogleShow the original
ohrievace potrebuju prisun vzduchu inak nefunguju, mal si ich nalepene na hornej alebo spodnej strane chodidla?
Translate by GoogleShow the original
na hornej na prstoch. zial neviem ako tam dostat vzduch. minulu sezonu som celu chodil s elektrickými ohrievacimi vlozkami z temu, kde 5000mAh powerbanka mi vydrzala 4hodiny. Len tam je problem ze ohrieva to spodok nohy a nie prsty , ktore mi najviac mrznu tak hladam nieco ine. No zial ani toto nie je idealne.
Translate by GoogleShow the original
v zimnej tretre takmer vobec nehreju ... po vybrati opat hreju ... nemaju vyrieseny obmedzeny prisun kyslika
Translate by GoogleShow the original
Žiaľ úplné nefunkčné. V topánke vôbec nehreju. Možno max 10 minút. Bez kyslíka nefungujú. No v zime nemôžem jazdiť v sandaloch 😀
Translate by GoogleShow the original