SRAM brake adapter POST - 40 P (stainless steel Rainbow screws included)
Rear brake adapter, for PM caliper and PM welds, front/rear with an increase of 40 mm, stainless steel screws in rainbow design.
Disc diameter: 200 mm
Type of mounting on the frame / fork: Post Mount
Caliper mounting: Post Mount
| product ID | 122444 |
Zdravím,
keďže sú tu uvedené rôzne znejúce informácie tak by som si chcel overiť.
Vzadu mám na ráme PM adaptér +20mm a kotúč 180mm. Keď ho chcem vymeniť za 200mm bude mi tento +40mm adaptér stačiť? Prípadne máte v ponuke aj iné, vhodné adaptéry? Mám v tom trochu bordel a hlavne vidím drtivú väčšinu 203mm.
Ďakujem
Dobry den,
ano, pri prechode zo 160 mm na 200 mm kotuc bude tento adapter sediet, pri prechode na 203 mm vsak nie - potrebne by boli este dodatocne mikropodlozky.
Dostupny je prip. este https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/diely-a-adaptery/avid-adapter-post-40-p-predny-200-zadny-180-v-baleni-nerezove-skrutky-p2946.html.
Dobry den ,
len pre istotu či som správne pochopil v predu mám PM bez adaptéra so 160mm centerlinom tento adaptér to zdvihne na 200mm centerline kotúč keď dám . A v zadu mám PM bez adaptéra tiež 160mm čiže to dvihne na 180 mm?
PM je v zadu navarok priamo na ňom je brzda .
Ďakujem za odpoved 🙏
https://www.sram.com/globalassets/document-hierarchy/frame-fit-specifications/aftermarket/disc-brake-caliper-mounting-specifications-for-road-and-mtb.pdf?fbclid=IwAR03Nj6gWkjAf65cyCs6-powFE3qR5QYBbUxk8HZEMRZr4bj2iLq0xAHwTU
Lebo podľa tohoto som to nevyčítal ako 200predny a 180 zadný …
40P majú univerzál na obe aj v
predu aj v zadu a píšu 200 keď sa ide zo 160PM
Len to mozno nesprávne čítam 🙂
Zdravim, je to spravne. Jedna sa o adapter, ktoreho pouzitie umoznuje pouzit kotuc o 40mm vacsi oproti povodnej specifikacii
Ďakujem za odpoved , text popis ste zmenili ešte ten nazov 200 / 180 pred zad 🙂👍
Zdravim, v baleni je 180 a 200? Pozeram vasu ponuku a neviem najst adaptery pre 200, chcem hodit 200 dopredu aj dozadu
Dobrý deň,
v balení je 1 ks adaptéra (+ skrutky) - buď ho viete použiť na PM160 vidlicu dopredu v kombinácii s 200 mm kotúčom, alebo na PM zadnú stavbu rámu v kombinácii so 180 mm kotúčom.
Vzadu momentálne jazdíte aký kotúč? 180 mm? Strmeň máte uchytený cez adaptér alebo priamo na ráme?
zdravim tento adapter je z 160mm na 200mm ????,
Dobrý deň,
Áno je ho možné použiť zo 160 na 200mm kotúč
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

fulfill your purpose
Automatically translated
Sadol ok
Translate by GoogleShow the original