Schwalbe tire levers, 3pcs, blue
Schwalbe tire levers
Quality narrow plastic mounting levers in a package of 3 pieces. In blue colour with Schwalbe logo. With this new version, the tire levers have an improved shape and material, which now makes it even easier to put on and take off the tire. You will appreciate them most in difficult situations, when one tire lever can be used to fix the mounted tire in place and another used to control the rest, without the other side constantly moving.A simple and effective solution that anyone can use to mount a tire.
| Colour | blue |
| product ID | 12653 |
Dobry den,
zial aktualna opatovna dostupnost neznama.
Ako alternativu odporucame napr. tieto PT montpaky - https://www.mtbiker.sk/shop/servis/naradie/montpaky/park-tool-pt-tl-4-2-1-montpaka-siroka-p46613.html.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

Spoľahlivosť pri práci s hodnoteným produktom je nad mierou šťastia. Pokoj a pocit odľachčenosti prichádza pri nasadzovaní mohutných a enormných plastov ako napríklad dissector 29 2.4 3C DD TR. Existuje však zanedbateľná myseľna hodnota šance prasknutia pri najhoršom zlomenina. Po troch rokoch zamýšlania sa nad sebou som sa nemohol neprinútiť zaobstarať si tieto montpáky
Translate by GoogleShow the original
toto je úplne ze must have montpaky na tvrdohlave plaste a pri nahadzovani insertov detto. neviem ako dlho vydržia, no zatial funguju na 100 percent. 1x v zivote som nahodil insert sam bez pomoci. tym, že paka drži plášť aby sa nevyšmikol sa pomaličky posúva a nakoniec.
Translate by GoogleShow the originalinsert tanuss armour + schwalbe gravity plášťe
Toto pouzitie je super, ale ked som chcel vyzut plast, montpaka sa mi ohla (nechcel som ju zlomit, tak som nesiel do extremu) a musel som pouzit pevnejsie montpaky .
Translate by GoogleShow the original
suhlas, vyzuvanie nebolo idealne. ale obuvanie insertu topka
Translate by GoogleShow the original
Ako som mohol doteraz žiť bez nich . Vždy som sa natrápil pri nahadzovaní plášťa s insertom, vďaka týmto pákam to je hračka. Nasadím koľko ide rukami, dvomi páčkami prichytím plášť o ráfik a tretou nahadzujem zvyšok. Klasické som často lámal, tu oceňujem robustnosť a dostatočnú šírku.
Translate by GoogleShow the original
Síce plastové ale odolné montpáky. Mal som zlú techniku nasaďovania pneumatiky takže som tlačil ako divý ale na počudovanie vydržali.
Translate by GoogleShow the originalPrezul som s nimi už asi 4 pneumatiky.
Výborný pomer cena výkon, ale aj keby stali viac tak sa oplatia.
Su naozaj super, podarilo sa mi s nimi nahodit dokonca aj insert aj ked posledne 2mm z paky som trosku ohol pri tej pake a sile na poslednom kusku rafika. Vyzeraju byt aj dost mohutne a ten zarez drzi skvele a netreba mat tri ruky
Translate by GoogleShow the original
Super páky za dobrú cenu len treba vedieť alo ich pouzit nahodil som s nimi inserty ružové od pepiho nudli úplne v pohode síce som sa vytrápil s tým insertom ale keď človek zisti jak to tam natlačiť tak páky všetko ostatne zvládnu
Translate by GoogleShow the original
Skvely pomocnik pre neposlusne plaste, vynikajúci a odolny plast, skvela vychytavka pre zaistenie plasta dvomi packami po stranach pri nahadzovani obrovska pomoc, maximalna spokojnosť.
Translate by GoogleShow the original
Asi najlepšie montpáky aké som kedy mal. Sú skladné a super poslúžia v každom kontexte. Hlavne sú pevné a dobré sa správajú ku kolesám a plášťom. Najlepšia voľba pre mňa a kamarátov.
Translate by GoogleShow the original
Ked idete podla navodu tak sa s nimi pracuje perfektne. Z kolies Reynolds Strike som nesiel dat dole plaste s montpakami od Conti, ale s tymito to slo, ale za pouzitia vsetkych 3.
Translate by GoogleShow the original
Vynikajuci produkt, tvar prisposobeny lahkemu vyzutiu aj nahodeniu pneumatiky. uzitocne ked dve ruky nie su dost. material je pevny plast takze nehrozi poskrabanie rafika.
Translate by GoogleShow the original
Nahadzoval som s nimi bezdušáky s vložkou pepi-s-tire-noodle-ptn-r-evolution-model-2021, čo mi veľmi pomohlo. Sú mohutné , pevné a veľmi dobre vymyslené.
Translate by GoogleShow the original
Hodnotenia sa mi nezdali (ako keby ich písal Horst Fuchs ), ale fakt sú výborné.
Translate by GoogleShow the originalJediná chybička je že sa nedajú spojiť dokopy a lietajú po batohu.
Úplne genialna vychytávka. Teda hlavne čo sa týka nahadzovania plášťov. Zaujimave, že to iného výrobcu nenapadlo. Určite doporučujem každému.
Translate by GoogleShow the original
Aktuálne moje obľúbené páky. Dobre sa s nimi pracuje, nepraskajú aj pri silnejšom zaťažení. Sú široké, takže sa menej bojím o karbónový ráfik
Translate by GoogleShow the original
Zatial nepouzite, ale vyzeraju, ze su odolne a hlavne dobre domyslene! Ked budem prechadzat na bezduse, pripadne dopisem hodnotenie... 😉
Translate by GoogleShow the original
No...prechod na bezduse uplne bezproblemovy! Tieto paku su TOPKA! Samozrejme zalezi aj od plastov. S tymi, co som daval dolu (VEE TIRE CROWN GEM), som sa dost natrapil! Nahodenie maxxisov, lahoda... Davam 10 hviezd! Super! 👍😉
Translate by GoogleShow the original
Neoceniteľný pomocník pri výjazdoch. Rýchlo zhodiť a nahodiť plášť. Zatiaľ na tento účel slúžia perfektne. Vyskúšane 2x bez problémov.
Translate by GoogleShow the original
Skvelé montpáky. Pevné, no netreba sa báť, že poškodia ráfik. Nasadzoval som s nimi kevlarový plášť a bez problému. Za mňa spokojnosť.
Translate by GoogleShow the original
Účel plnia, mal som pocit, že sa budú veľmi ohýbať, no držia parádne. Práca je veľmi pohodlná, keď neškrabem ráfiky šrúbovakom.
Translate by GoogleShow the original
Jedna sa mi po chvíli zlomila ale to bolo mojou vinou kedy som sa snažil obuť plášť ktorý mi moc nesedel a mal som už nervy 😄
Translate by GoogleShow the original
Výborné montpáky- oceňujem tenké a "neohebné" prevedenie spolu s drážkou na zachytenie za špic pri použití druhej!
Translate by GoogleShow the original