SRAM XX1 Eagle DUB Wide SL Carbon cranks, 170 mm, 1x12, without chainring
True competitors are always looking for a performance advantage – a relentless pursuit of equipment that is lighter, stiffer, stronger and more durable. To create the best possible drivetrain, we re-examined and re-engineered our crank design. Our all-new XX1 Eagle CARBON TUNED cranks are our lightest, stiffest, and strongest yet. DUB technology improves this by simplifying the spindle-to-center console relationship and redefining the degree of resistance. DUB cranks mean simplicity, compatibility and durability.
| Groupset | SRAM XX1 |
| Gears | 1x12 |
| product ID | 284345 |
dobry den. podla dostupnych informacii su tieto kluky s wide osou 136 mm a chainline maju 55 mm aj ked to v popise nie je uvedene.moja otazka je ,ci by som mohol tieto kluky pouzit na uz svoj existujuci system Transmision X0 ,ktory pouzivam. T- X0 ma totizto 'len'' duralove kluky a ja ich chcem vymenit za karbonove.Viem,ze k systemu Transmision by som mal pouzit kluky Transmision XX SL ,ale podla vsetkeho by tieto kluky mohli byt kompatibilne so systemom Transmision,kedze maju wide os 136 mm,chainline 55 mm a uchytenie prevodnika je na 8 skrutiek.
skuste mi takuto moznost niekde preverit,ked to bude mozne.
dakujem.
Dobry den prajem,
ano, jedna sa v tomto pripade o kluky s 55mm retazovou linkou (SRAM ID: 00.6118.642.170), so spravnym T-Type prevodnikom by tak naozaj problem s kompatibilitou byt nemal.
Dobry den,
ak som teda dobre pochopil, zamena za tieto kluky
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/sram-gx-eagle-transmission-kluky-1x12-32t-s-bashguard-om-p231317.html
je teda mozna. Samozrejme si tam dam svoj prevodnik.
Dakujem za odpoved
Jaro
Dobrý deň, áno, presne tak, reťazová linka aj typ osky oboch kľúk je rovnaký.
Pozdravujem, co to znamena WIDE? Je mozne ich vymenit za GX kluky na Wilier 110fx? Dakujem a s pozdravom.
Dobry den, jedna sa o sirsie prevedenie s odlisnou retazovou linkou (https://www.sram.com/en/service/articles/DUB--MTB-Wide-CL55) - treba tak vyberat podla povodnych kluk. Ak disponovali povodne kluky retazovou linkou 55 mm, tak kluky mozete pouzit, samozrejme je k nim potrebne aj DUB Wide stredove zlozenie.
Dobrý den,jsou kliky na 3bolt převodník nebo quard? Děkuji za odpověď
S pozdravem Tatíček
Dobry den,
kluky su urcene na 8-bolt DM prevodniky.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

There are currently no reviews