FORCE Team P8.4 suspension seat post, Ø-31.6 mm, 355 mm
FORCE Team P8.4 suspension seat post
|
Mechanical seat post with spring damping
|
|
Drop can be adjusted using the adjustment screw
|
| Colour | black |
| Diameter | 31.6 mm |
| Travel | 40 mm |
| Material | aluminium |
| Offset | 9 mm |
| Length | 355 mm |
| product ID | 104360 |
Dobry den,
je tato sedlovka vhodna pre 52kg jazdca?
ak nie ktoru by ste odporucili?
Dakujem
Dobry den,
sedlovka je vhodna skor pre tazsich jazdcov (75+ kg), pre lahsich odporucame napr. https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedlovky/odpruzene/xlc-sp-s08-comp-odpruzena-sedlovka-316-mm-350-mm-p166046.html (s makkou pruzinou).
Dakujem za odpoved, objednam teda radsej tu.
Mechanical or pneumatic?
Can it be adjusted according to rider weight?
Well thank you.
Dobrý deň,
sedlovka je mechanická - pružinová.
Pruženie je možné nastaviť pomocou nastavovacej skrutky.
je vhodna pre 55 kg jazdca a pre 95kg? da sa tak nastavit?
Dobry den,
max. limit udavany vyrobcom je 100 kg, pre 55 kg jazdca naopak moze byt sedlovka aj pri najnizsom predpati pruziny o nieco tuhsia, avsak stale moze poskytnut mierne zvysenie komfortu, najma pri vacsich nerovnostiach.
Pri nastaveni predpatia sa urcite odporucame riadit pokynmi vyrobcu - https://www.force.bike/ImgGalery/Img1/files/21560_21562_21564_man.pdf.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

funguje dobre aj na 105 kg jazdca na ebiku. zadok ani nevie ze som zišiel z obrubnika.
Translate by GoogleShow the original
Spokojnost,ozaj mensie nerovnosti utlmi a to mam skoro 100kg
Translate by GoogleShow the originalI am very satisfied. It served its purpose.
Automatically translated
Kvalitná, robustná a za super cenu.
Translate by GoogleShow the original
Dobre funguje, dobrá cena
Translate by GoogleShow the original
Jó ár érték arány.
Translate by GoogleShow the original
Mam 78kg a pruzi celkom dobre. Porovnane na ceste kde som pred tym musel ist na pedaloch, teraz prejdem v pohode v sedle.
Translate by GoogleShow the originalAj ked cakal som mozno vacsie odpruzenie, ale nikdy som odpruzenu sedlovku nemal, tak to nemam s cim porovnat.
Piest ma horizontalnu volu 3-4mm zo strany na stranu, a teda neviem ci to je vyrobna chyba alebo to tak ma byt.
Funguje, cosi odpruzi. Len trocha nedomysleny spatny raz kov na kov. Trocha to tukne. Prvy krat som sa zlakol, ze ju mojich 95kg zlomilo Ale inak super.
Translate by GoogleShow the original
nieco to odtlmi, ale oproti inym nic moc. je v nej tiez mierna vola a nastavenie uchytu a sklonu mi prislo dost nestastne vyriesene
Translate by GoogleShow the original