Aerozine BB-05-XC middle composition
Width - 68/73 mm
Weight - 95 g
BB05 bearings for SH center assembly. Hollowtech II, FSA, RACE FACE
| Specification | MTB |
| Mount type | BSA |
| Axis type for crankset | HollowTech II (HTII) (⌀ - 24 mm), FSA MegaExo (⌀ - 24 mm), Race Face X-Type (⌀ - 24 mm) |
| Frame width | 68 mm, 73 mm |
| product ID | 608 |
Zdravim, ktory stahovak je mozne pouzit na montaz a demontaz misiek. Mozem pouzit aj tento posielam odkaz https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/naradie/stahovaky-na-stredy/super-b-tb-1005-kluc-na-stredove-zlozenie.html
Zdravim, predpokladam, ze to bude pasovat.
Dobry den,
je mozne pouzit tento stred aj na cestny bicykel (pytam sa kvoli oznaceniu XC v nazve) a daju sa dotiuahnut klucom Shimano TL-FC32 alebo je potrebne pouzit iny? Dakujem za odpoved.
Dobrý deň,
pokiaľ bude mať domček šírku 68/73mm , tak je možné ho použiť. Na stredové zloženie pasuje aj tento kľúč.
Dobry deň, môžem ho použiť na kluky RaceFace aefect a nahradiť snim doterajší stred RaceFace Xtype, ktorý nieje dostupný? Môžem použiť aj kľúč B TB-1005. Ďakujem veľmi pekne za info
Dobrý deň, môžete tento stred použiť ak máte na bicykli domček v rozmere 68/73 mm, aj kľúč TB-1005 je možné použiť
Zdravim aky je tam zavit priemer zavitu ja mam Author Rival 2016 meral som ho a potrebujem 34mm a širka 68mm. Ďakujem
Dobrý deň,
druh závitu sa u stredového zloženia rozdeľuje na BSA a ITA, nie podľa priemeru. Toto stredové zloženie má BSA závit, ktorý má väčšina nových rámov s domčekom na závit. Kedže Vám sedí šírka domčeka - 68mm, predpokladáme, že stredové zloženie bude vhodné aj pre Váš rám.
Velmi pekne Ďakujem a aké kľuky tam pasujú. Ďakujem
Dobrý deň,
tak ako sa uvádza v popise, je to pre Hollowtech II, FSA, RACE FACE , čiže priemer kľúk 24mm.
mam rozmer 68mm takze by som mal dat 2 podlozky na stranu kluk a jednu na druhu stranu mam to tak spravne?
Dobry den prajem,
ano, standardny setup je taky - dve podlozky napravo, jedna nalavo.
zdravím. sú prosím v balení aj podložky ako pri Shimano? myslím podložky na 68mm alebo 73mm. ďakujem
Dobrý deň,
vymedzovacie podložky sú súčasťou balenia.
Dobrý deň, bolo by možné zohnať tento stred v zelenej farbe?
Ďakujem.
Dobry den prajem,
zial zelene prevedenie uz nadalej u nasho dodavatela dostupne nie je
Dobrý deň môžem tento stred použiť aj na kľuky FSA MOTO X ? Ďakujem.
Dobrý deň,
kľuky majú 24mm osku, takže môžete použiť aj toto stredové zloženie.
Pasuje to na fsa megaexo kľuky? Shimano je na ne cca o 2 mm širšie
Dobrý deň,
uvádzaná je aj kompatibilita s 24 mm kľukami FSA.
Ten umely stred sa do seba zásuva, alebo sa to zasekne ako pri Shimano stredoch ? Ide mi o to, či sa dá dosiahnuť trochu menšia šírka, ako u klasik Shimano...
Najskôr to bude systém ako pri Shimane, stred nemáme skladom, takže to nevieme overiť.
ahoj, viete mi zisiti, ci a kedy to bude dostupne ? vdaka
Zdravím,
ktorá farebná verzia by to mala byť?
Ahoj, to mi je jedno. Kedy budu skladom?
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale dodávateľ momentálne nevie dodať žiadne prevedenie.
Zdravím, sú v balení aj ložiská, alebo si treba dokúpiť?
Dobrý deň,
Ložiská sú súčasťou stredového zloženia.
Dobrý večer môžem tento stred použiť ku klukám SRAM Red
Dobrý deň,
kľuky Sram Red majú GXP os, preto je nutné použiť podľa dĺžky stredového domčeka tieto stredy:
http://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/mtb/sram-gxp-team-misky-bsa-73-68-9763.html
http://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/mtb/sram-gxp-team-misky-bsa-83-6415045.html
dobry den, daju sa dat do stredu integrovane kluky?
Dobry den,
ano ale zalezi ktore kluky a s akym priemerom osi.
ako tam môžu ísť ložiská píšu ze sa dajú vymeniť
Dobry den,
zial parametre (typ a velkost) lozisk vyrobca Aerozine blizsie nespecifikuje Standardne sa v tejto cenovej kategorii zvyknu skor menit cele stredy kus za kus.
Dobrý deň, v zelenej farbe už nie je dostupné?
Dobrý deň,
Zelené žiaľ nie je dostupné.
Velmi dobré stredové zloženie daju sa krásne kúpiť samotné loziska a vymeniť čo je velmi dobré.
All the answers to questions about delivery, payment, security, returns, warranty and much else.

AFTER installing high friction plastic dust caps. After 3 rides at the level of a high-quality square. I will add more life. For me, the shimano hubs lasted about 5,000 km, never so long. So I can compare. Then I will try the ceramic bearings to see if they are worth it
Automatically translated
Po kontrole jedno lozisko je na odpis a druhe este ok premazane . Po poskladani znova problem tie prachovky asi robim nieco zle neviem co .Kluky XTR FC-M980.Ako sa nastavuje tam plastova matka v kluke podla coho?
Translate by GoogleShow the original
Dobry den,
Translate by GoogleShow the originalmate na mysli plastovu poistnu maticu, ktora sa umiestnuje do lavej kluky? Dolezite je ju nedotahovat "na krv", predpisany utahovaci moment je v jej pripade len 0.7-1.5 Nm. Samozrejme, nasledne je do kluky potrebne umiestnit poistny stopper a dotiahnut 5mm imbusove skrutky na 12-14 Nm.
ja som tie kluky kupoval jazdene .A v tej kluke oproti prevodnikom ozaj nieco je .Ale je to v tej drazke nejde stym pohnut
Translate by GoogleShow the originalBearings that you can normally buy and not those crappy shimano ones that can't be bought also fit perfectly in the middle
Automatically translated
Ahoj, aké ložiská tam dávaš? Mne tiež vydržali viac ako xtčkové. Ďakujem
Translate by GoogleShow the original
6805-2rs aspon u mna
Translate by GoogleShow the original
Štandartné stredové zloženie s bežnou životnosťou. Možnosť rôzneho farebného prevedenia.
Translate by GoogleShow the originalduring assembly without problems, I will see when I drive and how much I drive on them
Automatically translatedI gave it to my wife on gravel and I think it will work. I've had it on my xc for some time
Automatically translated