Localisation
Form is being processed
Andy86

andy86

Articles

Moje prvé preteky v 35ke
Bicyklujem odmalička, ale vždy to bol pre mňa hlavne doplnkový šport, braný ako relax popri ostatných aktivitách, ktoré som robil aj súťažne a pravidelnejšie.
Aké je to vstávať o štvrtej ráno kvôli výjazdu?
Skoré ranné jazdy... pre niekoho niečo nepredstaviteľné, pre iného samozrejmosť. Asi pred rokom by som sa radil do tej prvej kategórie, aktuálna situácia je však úplne opačná.
Form is being processed
keyboard_arrow_up